Dentální centrum Londýnská

Naše Služby

Záchovná stomatologie

Ošetřujeme nově vzniklé zubní kazy, ale často také předěláváme nekvalitně zhotovené amalgámové výplně. Pomocí pokročilých technologií kazy odhalíme včas a bezbolestně je ošetříme.

Ošetření kořenových kanálků

Léčba kořenových kanálků nesmí bolet a nemusí být nepříjemným zážitkem, což bývá pro naše nové klienty překvapení. Důvodem ošetření jsou zanícení zubní dřeně nebo zánět kosti, které mohou ohrozit celkový zdravotní stav pacienta.

Estetická stomatologie

Úsměv každého je jedinečný a někdy chybí málo, někdy trochu více k jeho dokonalosti. Hollywoodský úsměv můžete mít také Vy. Naši odborníci s Vámi nový úsměv naplánují a po pár návštěvách můžete mít úsměv svých snů.

Dentální hygiena

Správná technika čištění zubů je nezbytná pro zdraví jak chrupu, tak dásní. Občas je ale dobré si nechat vyčistit zuby odborníkem. Naši dentální hygienisté Vám doporučí vhodné zubní pomůcky a případně upozorní na nedokonalosti v technice čištění.

Bělení zubů

Rozzáříme Váš úsměv, a to rychle a bezpečně. Používáme nejlepší bělící gely, které jsou šetrné k Vašim zubům a okolním tkáním. První pozitivní změny jsou vidět již po 2 týdnech používání.

Implantologie

Máme dlouholeté zkušenosti se zavedením zubních implantátů. Díky tomu zákrok probíhá bezbolestně a má vysokou míru úspěšnosti. Bez obav se můžete svěřit do našich rukou, ať potřebujete nahradit implantátem jeden zub či celý zubní oblouk.

Stomatochirurgie

Nabízíme našim klientům široké spektrum chirurgických výkonů. Již není nutné, komplikovaně hledat specialistu. Kompletní péči Vám rádi poskytneme na jednom místě.

Dětská stomatologie

Dočasné i stálé zuby Vašich dětí ošetřujeme bezbolestně bílým materiálem. Přejeme si, aby se do naší ordinace děti nebály chodit a rády se k nám vracely. Ošetřujeme je tedy s pochopením, citlivě a bez bolesti.

Parodontologie

Skoro každý desátý pacient má parodontózu. Většinou o tom klient ani neví, dokud není pozdě. Naši specialisté parodontózu dokážou odhalit včas a předejedete tím ztrátě zubů a dalším komplikacím.Kontaktujte nás

PO–ČT: 8:00–16:00, PÁ: 8:00–14:00

Londýnská 135/29, 120 00, Praha 2 - Vinohrady

Provozovatel: Dentální centrum Londýnská s.r.o., IČO: 02965623, Londýnská 135/29, 120 00, Praha 2 - Vinohrady Číslo účtu: 3563445349/0800

Kudy k nám?

Metro.

5 minut pěšky od stanice I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru.

Parkování.

Parkování pro pacienty je možné v areálu kliniky ZDARMA!

Copyright 2023 DC Londýnská. Všechna práva vyhrazena.Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad